Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0