Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.5