Movies
Ratings
140
HauntersRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0