Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0