Movies
Ratings
70
IncendiesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
CatsRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0