Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
HallelujahRated ★ 3.0
BladeRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 5.0