Movies
Ratings
23
Gone with the WindRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
SawRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5