Movies
Ratings
142
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0