Movies
Ratings
670
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Doctor Who: The Church on Ruby RoadRated ★ 3.5
Doctor Who: The GiggleRated ★ 4.0
Doctor Who: Wild Blue YonderRated ★ 3.5- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 4.0
Doctor Who: The Christmas InvasionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5- Funky Freaky FreaksRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Strange RiverRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5