Movies
Ratings
36
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0