Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0