Titles you rated
The PianistRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0