Movies
Ratings
230
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
The Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Twice BornRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 5.0