Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.5