Movies
Ratings
173
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0- BlackRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 1.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 0.5
QuickRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 1.0
ParaNormanRated ★ 1.0
SolaninRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 1.0
Love in MagicRated ★ 1.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0