Titles you rated
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Home Alone 4Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0