Movies
Ratings
81
ParasiteRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.5
SoulRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 0.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.5