Titles you rated
Death ProofRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
RosettaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Truth About EmanuelRated ★ 2.0
Hard CandyRated ★ 2.5
MalenaRated ★ 3.5
Forbidden City CopRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.5