Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0