Movies
Ratings
119
The Sheriff In TownRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.0
The SilencedRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 5.0