Movies
Ratings
364
AdoreRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
RoomRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Great ActorRated ★ 3.5
The Bad BatchRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
XXRated ★ 4.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 3.5
 
BlindnessRated ★ 4.0