Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5