Titles you rated
365 DaysRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 3.5