Titles you rated
EncantoRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 0.5
ThorRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
FlubberRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0