Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0