Movies
Ratings
176
The UnjustRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0