Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Walk the LineRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.0
JaneRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0