Titles you rated
The HelpRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The VoicesRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5