Movies
Ratings
32
The A-TeamRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0