Movies
Ratings
119
Escape PlanRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0