Titles you rated
TremorsRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 4.5
ConvictionRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0