Movies
Ratings
219
SurrogatesRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Blood-C The Last DarkRated ★ 4.0
The 33Rated ★ 2.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0