Movies
Ratings
444
Se7enRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5