Movies
Ratings
58
BatmanRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Man of VendettaRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0