Movies
Ratings
52
ChronicleRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 2.5
The World of KanakoRated ★ 4.5
LegendRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Our TownRated ★ 1.0
American HustleRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0