Movies
Ratings
68
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5