Titles you rated
ArahanRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0