Movies
Ratings
190
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0