Movies
Ratings
184
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
DagonRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0