Titles you rated
IFRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 0.5
ExitRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 2.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 1.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
CodaRated ★ 5.0