Movies
Ratings
238
War of the WorldsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0