Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0