Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5