Movies
Ratings
263
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
NosferatuRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
RealRated ★ 1.0
Fashion KingRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0