Titles you rated
OldboyRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0