Movies
Ratings
289
PapillonRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 0.5