Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 5.0