Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The PlanRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.0
Snowy RoadRated ★ 4.0- At UrtRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
JaneRated ★ 5.0