Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5