Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Alpha DogRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0- Destiny childRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0